eToro gaat toch niet naar de beurs

Online broker eToro gaat toch niet naar de beurs. De constructie die daartoe zou leiden, via een spac, liep afgelopen vrijdag af. Over de reden van het niet doorgaan van de beursgang geeft de online broker later uitsluitsel.

eToro gaat toch niet naar de beurs; terughoudendheid bij beleggers lijkt voornaamste reden

Het bedrijfheeft laten weten in de komende dagen met een update aan de markt te komen, maar heeft tot nu toe geen nadere mededelingen gedaan. Een mogelijke reden voor de gewijzigde plannen kan liggen in de terughoudendheid bij beleggers. Als goed gaat met de economie nemen beleggers makkelijker een gok met opkomende bedrijven. In tijden van teruggang kiezen ze voor zekerheid. Beurs nieuwelingen die zich bewegen op een concurrerende markt zijn geen zekerheid. In aanloop naar de spac-deal, jargon voor: beursgang via een lege reeds genoteerde huls, waardeerden de betrokken partijen eToro op 8,8 miljard dollar.

Vergelijk de brokers hier op AllesOverAandelen.com

In 2021 ontving eToro voor 1,2 miljard dollar aan commissies, het dubbele van een jaar eerder. Het aantal nieuwe, geregistreerde gebruikers steeg met 31 procent tot 26,9 miljoen. Eind 2021 had het bedrijf 10,7 miljard dollar onder beheer. Wil jij aandelen kopen? Dan krijg je altijd te maken met brokers. En omdat die vaak verschillende voorwaarden en tarieven hanteren, is het verstandig de brokers met elkaar te vergelijken. En dat kan prima hier op AllesOverAandelen.com.

Advertenties. Let op: beleggen gaat gepaard met risico's, u kunt uw inleg (deels) verliezen.

Vond je dit nuttig?
Kasper, Aandelen en Beleggen expert
Laatste berichten van Kasper, Aandelen en Beleggen expert (alles zien)

Plaats een reactie